Ekonomi

Ayvalık Gıda İhtisas OSB heyeti Ezine Gıda İhtisas OSB’yi ziyaret etti

Ayvalık Gıda ve Gıda İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Hakan Albayrak, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyeleri Ethem Vardı ve M. Levent Grup Çanakkale’de Ezine Besin İhtisas Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti . Ziyarette bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ayvalık’tan gelen heyet, Ezine Kaymakamı Yunus Kızılgüneş, Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Besin İhtisas OSB Müdürü Alper Altınok ile birlikte bölgeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Doğayı koruyan, çevreye saygılı, yeşil, çağdaş ve prestijli bir üretim merkezi olma yolunda ilerleyen Ezine Beşin İhtisas Organize Sanayi bölgesine hayırlı olsun. Kendilerine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. misafirperverlik ve dayanışma… Sütten peynire, etten balığa, sebzeden meyveye şehrimizde sayısız gıda ürününün işlenip, paketlenip pazarlanmasına olanak sağlayacak Ayvalık Gıda İhtisas OSB ve sunacağı Ayvalık Gıda İhtisas OSB. planlaması ve alt yapısı ile her türlü yatırım imkanı, bölgemiz için de değerli istihdam fırsatları oluşturacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu